11055.
322. Gelaufene Fernauktion
Antik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar hiányzik, pótolt tükörrel, 41×27 cm