2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
1935 Magyar Úriasszonyok Lapja, XII. évf. 19-36. sz. Szerk.: Kertész Béla. Kopottas félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel.