Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 300
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1768998
10168
322
Reich Károly (1922-1988): Lúdas Matyi, 2 db illusztráció, színes linó, jelzés nélkül, paszpartuban, különböző méretben 1783561
10169
322
Reinprecht Károly (1903-?): Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, jelzett, foltos, keretben, 27×36 cm 1722190
10170
322
14000
Reinprecht Károly (1903-?): Erdei patak. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm 1735122
10171
322
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm
1784672
10172
322
Rippl-Rónai József (1861-1927): Kacsák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1754132
10173
322
Robert Aust (?-?): Franz Schubert. Rézkarc, papír, jelzett, 16×11 cm
1587152
10174
322
Rosenmayer Ferenc (1864-1912): Vásárban. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9×15,5 cm
1785063
10175
322
Rónai jelzéssel: Kerti asztaltársaság. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×43 cm 1785465
10176
322
R.T. jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, keretben, 7×9 cm 1752957
10177
322
24000
Rudas jelzéssel: Libapásztor lány, olaj, vászon, díszes, kicsit sérült fa keretben, 60×80 cm
1770504
10178
322
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×16 cm
1787526
10179
322
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF