16265.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Ágyúdörgés között. Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel illusztrálva. Hazafias Könyvtár IV. kötet. Szerk.: Gaál Mózes. Bp.,é.n., Stampfel. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kis kopással, de alapvetően jó állapotban. A magyar ifjúságnak írták Szerelemhegyi Tivadar, Solymossy Sándor, Bánfi János, Tábori Róbert.