16069.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Bartha József: A magyar nemzeti irodalom története I-II. Bp., 1905, 1907, Szent István Társulat. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.