16254.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Családi Kis Lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Újság Lapvállalat Kft. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.