16175.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Lázár Béla: A tegnap, a ma és holnap. Kritikai tanulmányok. Első sorozat. Bp., 1896, Grill, 216 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.