16307.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.