16174.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Roboz Andor: Klárika iskolás évei. Fiatal leányok számára. Bp.,1921, Eisler G. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.