16121.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Sztrókay Kálmány: Föld, víz, tűz, levegő. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.