Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 179
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1788330
15570
322
Books: Architecture, Art
1783663
15571
322
Books: Architecture, Art
1782669
15572
322
Books: Architecture, Art
Építési zsebkönyv II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
1760190
15573
322
Books: Architecture, Art
Davide Arcio-Fazekas Zoltán: La Sempre Sposa. Catania, 1998, Vision. Kiadói papírkötés. Davide Aricó olasz nyelvű versei, Fazekas Zoltán fotóival. A szerzők dedikációjával. 1760012
15574
322
Books: Architecture, Art
P. Luciano Marini: The Frari's Basilica. h. n., é. n. Kina Italia. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. / In English. Paperback.
1760024
15575
322
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Baalbek. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
1760143
15576
322
Books: Architecture, Art
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei II. 52 képpel illusztrált katalógus. Bp, 1941. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, apró szakadással
1782710
15577
322
Books: Architecture, Art
Jászai Mari: Színész és közönség. Budapest, 1918, Magyar Írók Társasága Rt. Korabeli félvászon kötésben, előzéklap foltos
1782671
15578
322
Books: Architecture, Art
Ruzicskay György: Fantasztikus utazás. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel.
1783177
15579
322
Books: Architecture, Art
A művészet kiskönyvtára 12 kötete: Rodin, Csi Paj-si, Poussin, Boucher, Fragonard, Nicolas Schöffer, Tiziano, Larionov, Braque, Gauguin, Pásztor János, Ferenczi Béni. Bp.,1959-1985, Corvina-Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1783797
15580
322
Books: Architecture, Art
Jannina Michalkowa: Nicolas Poussin. Leipzig,é.n., E.A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1783790
15581
322
Books: Architecture, Art
D. Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt, foltos papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF