Szentimrei Judit: Széki iratosok. Bukarest, 1982. Kriterion. 46t. Egészvászon mappában. A táblákat Haáz Sándor, a szövegközti rajzokat Haáz Katalin készítette. A fényképek a szerző és Szabó Tamás felvételei.
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
1944 Tavaszi tárlat képes tárgymutatója. Budapest, 1944, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, (Légrády-Testvérek-ny.), 30+2 p.+ 16 t. Kiadói papírkötés, egy-kettő mellett tollal bejegyzés.
Magyar balletek. Szerk. ifj. Oláh Gusztáv és Szántó Ferenc. (Bp. 1938.) Officina. 23 lev. + 7 t.) A címlapot Fülöp Zoltán és Márk Tivadar rajzolták. A fényképek Vajda M. Pál felvételei. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
Drescher Pál: A szép magyar könyv. 1473-1938. Officina Képeskönyvek. Bp.,1938, Officina. Számos illusztrációval. artonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.
Mario de Micheli: Az avantgardizmus. Bp.,1969, Gondolat. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.