15570.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Modern festők. Magyar és idegen művészek alkotásai eredeti színekben és magyarázó szöveggel. Szerk.: Térey Gábor. IV. köt. Bp., é. n. Festett, aranyozott vászonkötésben. Gerincen kis sérülés, egyébként jó állapotban