15613.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Pálinkás László: A renaissance Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.