15614.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.