Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1782712
15702
322
Books: Gastronomy and Gardening
Fend Károly: Szőlőművelés. Köztelek Olcsó Könyvtár. IV. évf. 1-2. sz. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1912, "Pátria", 86+2 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítója hiányzik, a gerince részben hiányos.
1783347
15703
322
3800
1783095
15704
322
A tagosítás. Az 1908: VII. és XXXIX. tc. alapján. A gazdaközönség számára. Bp.,1911, Pallas, 2+112 p.+ 1 kihajtható térkép. Állami fürdők és nyaralótelepek reklámjával (Herkulesfürdő, Tátra-Lomnicz, Szentiványi-Csorbató, Fenyőháza, Vizakna, Ránkfüred.) Kiadói papírkötés. 1782734
15705
322
Dr. Jeszenszky Árpád: Gyümölcsfák metszése. Bp., 1942, "Magyar Gyümölcs",("Forrás"-ny.),136 p. Kiadói papírkötés. Első kiadás.
1782728
15706
322
Mohácsy Mátyás-Maliga Pál: Cseresznye- és meggytermesztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példányban.
1783268
15707
322
Brücklerné Buday Ella: Így főzzünk ma. Bp.,1959, Minerva. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, két lap (319/320., 321-322.) foltos 1786889
15708
322
Vegyes szakácskönyv tétel, 2 db:
özv.Túrós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp.,1962, Minerva. Kiadói papírkötés. Első kiadás.
Túrós Emil-Túrós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp.,1961, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban. Első kiadás.
1786828
15709
322
Fajcsák Attila: Az egri szőlőművelés szokásai és hiedelmei. Studia Agriensia 10. Eger, 1990, Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
1783835
15710
322
Liscsinszky Béla: Főzzünk magyarul. Bp.,2003, Magyar Könyvklub. Kiadói papírkötés, három beragasztott fotóval.
1784103
15711
322
Rizsételek. Kreatív konyha. Fordította: Búza Virág. Pécs,2003, Alexandra. Kiadói keménykötés.
1782699
15712
322
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
1784001
15713
322
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF