Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1784901
15714
322
Books: Gastronomy and Gardening
2 növénytermesztéssel kapcsolatos könyv 1784899
15715
322
1784886
15716
322
3 db kertészettel foglalkozó könyv
1784364
15717
322
Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha - így kell főzni! 9 füzete, sérült kartonált papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
1784738
15718
322
4 db szakácskönyv és receptgyűjtemény
1783992
15719
322
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1936, Váncza és Társa. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban. 1788320
15720
322
Bill, Johann Georg: Grundriß der Botanik für Schulen. Wien, 1860, Carl Gerold' Sohn. Félvászon kötés, megviselt állapotban / half linen binding, damaged condition
1783788
15721
322
Vitalij Lvovics Begunov: Sajtok könyve 200 recepttel. Bp., 1981
1783681
15722
322
Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva 1788385
15723
322
900
Az Új idők receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, IPKV. 280 p. Kiadói, kissé gyűrött papírkötésben. 1783923
15724
322
3 db receptgyűjtemény, szakácskönyv
1693922
15725
322
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF