Jósika Miklós: Zrinyi a költő. Regényes krónika a tizenhetedik századb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/322/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Josika-Miklos-Zrinyi-a-kolto-Regenyes-kronika-a-tizenhetedik-szazadbol-I-II-Bp-1929-L~II1783654
1783654
15400
322
Books: History
Beschreibung: Jósika Miklós: Zrinyi a költő. Regényes krónika a tizenhetedik századból. I-II. Bp., 1929, Légrády testvérek. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben
: vörös_iván