15024. 322. Gelaufene Fernauktion Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
0 HUF
Bárdos Kornél: Győr zenéje a 17-18. században. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor