15146.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó hátsó szennylappal.