15182.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, jó állapotban.