15179.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.