Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1786586
31048
322
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1904. "A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2,2- 1787929
31049
322
Numismatik
~1910. "N.I.D.K." daloskör zománcozott fém jelvénye, hátoldalán "BOCZÁN" gyártói jelzéssel (29x37mm) T:2
1786839
31050
322
Numismatik
~1910-1920. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" zománcozott Br jelvény (25x19mm) T:1- / Hungary ~1910-1920. "Hungarian Red Cross Youth Section" enamelled Br badge (25x19mm) C:AU 1787937
31051
322
Numismatik
~1920-1930. "ÉME (Ébredő Magyarok Egyesülete)" zománcozott fém jelvény (24x29mm) T:2 kis zománchiba 1787996
31052
322
Numismatik
1926. "III. 1926. VI. 27. Meteor" jelzett Ag kerékpáros díjérem mellszalagon (szalaggal együtt 11,61g/0.800/29mm) T:2 1787852
31053
322
Numismatik
1932. "Országos Szövetfestő Napok - Miskolc 1932" zománcozott fém kitűző (25x26mm) T:2 1783665
31054
322
2200
Numismatik
1932. "Első Magyar Nemes Kanári Tenyésztők Országos Egyesülete 1902 / Érdem Jeléül" fém emlékérem fúrt lyukkal (53x79mm) T:2,2- lekopott aranyozás
1785272
31055
322
Numismatik
1934. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága - PV. 1500 M. I. 1934" jelzett Ag díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (18,42g/0.800/35mm) T:2 fülnyom
1786728
31056
322
Numismatik
~1930-1940. "Győri Magyar Királyi Állami Leány Líceum" zománcozott sapkajelvény (15,5x20,5mm) T:2
1757742
31057
322
Numismatik
1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2 1787973
31058
322
Numismatik
~1946. "Közp. Áll. Ált. Isk. Nagykőrös" festett fém jelvény (32x36mm) T:2 1786112
31059
322
Numismatik
~1946-1947. "Tűzoltó" ezüstözött fém jelvény tű nélkül (25x24mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF