Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1731564
30378
322
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1-
Adamo BP6
1788290
30379
322
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" Br emlékérem dísztokban (86mm) T:2 1788266
30380
322
Numismatik
Bartos Endre (1930-2006) 1986. "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" Br emlékérem (42,5 mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1989. "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 1764799
30381
322
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka" Br emlékérem (40mm) T:2 1786086
30382
322
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:1-
Adamo KE35
1786085
30383
322
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- fo.
Adamo HB4a 1788230
30384
322
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) +
Bognár György (1944-) 1990. "Erdélyért - Pro Transilvania" Br
emlékérem (42,5mm) + Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1787292
30385
322
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem dísztokban T:1-
1788278
30386
322
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 1788274
30387
322
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" jelzett Ag emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" vörösréz emlékérem (42,5mm) T:1-,2 1764082
30388
322
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1949. "Sztálin" Br plakett, hátoldalán (85mm) T:2 1788234
30389
322
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) + Fűz Veronika (1951-) " Mészáros Lázár 1848-as tábornok / Földi maradványai bajai temetésének tiszteletére - Bajai Éremgyűjtők" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE 9. Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF