Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1649674
10524
323
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus Ex Libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×9,5 cm 1649780
10525
323
Ex libris - small-graphics
Szabó jelzéssel: Lustig István könyvtárából. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6x6,5 cm
1794252
10526
323
Ex libris - small-graphics
Oskar Thorsen (?-?): Ex Libris, Leonardo da Vinci. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm
1758990
10527
323
3200
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): BUÉK 1936, színes fametszet, jelzett a dúcon, papír, 9×7,5 cm
1794364
10528
323
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, klisé, jelzett a klisén, 7,5×6,5 cm
1794375
10529
323
Ex libris - small-graphics
Ladislav Vlodek (1907-1996): Erotikus ex libirs Karolj Zakovic. Fametszet, papír, jelzett, 12×10 cm
1789221
10530
323
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Tihany. Rézkarc, papír, 9×11 cm 1789227
10531
323
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Veszprém és Sopron. Rézkarc, papír, 7×10,5 és 9,5×9,5 cm 1789222
10532
323
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás templom és Halászbástya. Rézkarc, papír, 12,5×8 és 9,5×8 cm
1789225
10533
323
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Erzsébet-híd. Rézkarc, papír, 20×29 cm
1649691
10534
323
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
1794223
10535
323
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Szovjet űrhajó. Ex libris Perkin. Fametszet, papír, 7×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF