Kínai kollázs virág képek, üvegezett keretben, jelzett, 21×14 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Kinai-kollazs-virag-kepek-uvegezett-keretben-jelzett-21C39714-cm~II1791180
1791180
11705
323
Flea Market
Beschreibung: Kínai kollázs virág képek, üvegezett keretben, jelzett, 21×14 cm
: vörös_iván