10146. 323. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, gyűrött papír, jelzett a karcon, 30x21 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván