13297.
323. Gelaufene Fernauktion
Poster
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
1965 Jacek Neugebauer (1934-): Gejsza. Az én kis Gésám című amerikai film lengyelországi plakátja. Shirley MacLaine főszereplésével. Jelzett, restaurált, 85x56,5 cm / My Geisha Polish film poster, signed, restored, 85x56,5 cm