16663.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Dóczi Lajos: Csók. Bp., 1878, Ráth Mór, XVI+172+12 p. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, a gerincen egy kis részen az aranyozás lekopott a gerincről.