16665.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 1 t.+413 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.