16666.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Jókai Emlékkönyv születésének századik évfordulójára. 1825-1925. Rákosi Jenő előszavával. Szerk.: Kőrösi Henrik. Bp.,1925, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 96 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval.