16463.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Jókai Mór munkái, Szépirodalmi könyvtár sorozat 24 kötete: Szomorú napok, Népvilág, Mire megvénülünk I-II. kötet., Török világ Magyarország I-II.kötet,Vadon virágai I-II. kötet, Erdély aranykora I-II, Erdélyi képek I-II. kötet, Politikai divatok I-III. kötet, Egy az Isten I-III. kötet, Hangok a vihar után I-II. kötet, Az elátkozott család I-II. kötet, Szegény gazdagok I-II. kötet. Bp., 1901-1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval, és gerinccel.