16649.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.