16460.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1934, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. A szerző által aláírt, dátumozva.