16713.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Zilahy Lajos: Halálos tavasz. Bp.,1942, Athenaeum, 138 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón Jávor Pállal, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.