15681.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
900 HUF
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.