Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Ázásnyomokkal
Dr. Vosberg-Rekow: Die Politik der Handelsverträge in ihren Grundzügen gemeinfasslich dargestellt. Schriften der Centralstelle für Vorbereitung von Handelsverträgen. III. Heft. Berlin, 1898, Siemenroth&Troschel, VIII+189 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
M(ax) Beer: A szocializmus és a társadalmi harcok története. II. kötet. Középkor. Fordította: Migray József. Bp.,1923, Népszava, 112 p. Papírkötésben, a borítója sérült, hiányos, a lapok szélei szakadozottak.
The Illustrated London News Record of Glorious Reign of Queen Victoria 1837-1901. The life and accession of King Edward VII. and the life of Queen Alexandra. London, 1901 , The Illustrated London News and Sketch, 102 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. A borítója megviselt, az elülső kötéstábla leszakadt a könyvtestről, a gerinc sérült, a kötése sérült és a borító meg a gerinc kopott. /
Linen-binding, in english language. It illustrated with a lot of pictures. The cover is in band condition.
A múlt nagy rejtélyei. Tények és téveszmék, avagy mi rejlik a történelem igaznak vélt eseményei mögött? 1995, Reader"s Digest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.