4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Régi gyár a váci úton. A Láng Gépgyár 90 éve. Bp., 1960, Sztálinvárosi-Nyomda. Számos fekete-fehér fényképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban.