Tarnóczy Tivadar: A világtörténet dióhéjban. Bp., 1873, Lauffer Vilmos... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500005/Tarnoczy-Tivadar-A-vilagtortenet-diohejban-Bp-1873-Lauffer-Vilmos-Egeszvaszon-kotes-~II1790196
1790196
15458
323
Books: History
Beschreibung: Tarnóczy Tivadar: A világtörténet dióhéjban. Bp., 1873, Lauffer Vilmos. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: vörös_iván