3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Alliquander Ödön: Rotari Fúrás. Budapest, 1968, Műszaki Könyvkiadó. 574+3 p. Kiadói egészvászon kötés. A gerince sérült.