15054.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, +211. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés,