15180.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.