Keramiken Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1703610
11101
324
19000
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Szent Erzsébet, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 1771691
11102
324
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): 4 db korsó, mázas kerámia, jelzett, egyiken lepattanás, m:14 cm (4×)
1744205
11103
324
Art-ceramics
Csongor József (1913-1981): Pingvin családos hamuzó. Festett kerámia, jelzett, apró mázhibával, m:14 cm, 16×16 cm
1752430
11104
324
11000
Art-ceramics
Komlós kerámia art deco női fej, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró máz lepattanással, m:19,5 cm 1783935
11105
324
Art-ceramics
Gazdagon díszített vadászmotívumos mázas kerámia korsó, jelzett, rókás fogantyúval, fém fedéllel, apró kopásokkal, m: 28 cm
1800396
11106
324
11000
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka váza, repesztett mázas kerámia, jelzett, m:24,5 cm
1803785
11107
324
Art-ceramics
Kislány festett kerámia, jelzett (MW), hibátlan, malacos só-bors szóró, jelzett (Máté), m:17 cm, m:6 cm(2×)
1801297
11108
324
Art-ceramics
Kati jelzéssel: Lány virággal, mázas kerámia figura, hibátlan, apró lepattanással, m: 20 cm
1801255
11109
324
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos Gorka zodiákus váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 1801243
11110
324
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos kerámia falikép, jelzett, hibátlan, 17×14 cm
1804476
11111
324
Art-ceramics
Iparművész figurális gyertyatartó, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 19 cm
1799639
11112
324
Art-ceramics
Férfi és nő, 2 db kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, javítássokkal, m: 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF