Stich Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1784696
11000
324
Engravings
Márk Lajos "Ékszerek" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 22×32 cm 1784702
11001
324
Engravings
Poll Hugó "A vizsga" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 24×30 cm
1784690
11002
324
Engravings
Zichy Mihály "Orgia" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 26×29 cm
1784686
11003
324
Engravings
M. Mannheimer Gusztáv "Külvárosi szegények" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 22×32 cm
1784684
11004
324
Engravings
Vaszary János "Részes aratók" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 25×30 cm 1784679
11005
324
Engravings
Kernstock Károly "Anya és gyermeke" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm
1784676
11006
324
Engravings
Zemplényi Tivadar "Búcsúsok" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm
1769386
11007
324
Engravings
cca 1880 VII. Károly francia király, acélmetszet, Goupil & Compagnie, feliratozva, 20×16 cm
1769207
11008
324
2200
Engravings
Die Kirche in Dürnstein, rézkarc, papír, feliratozva, 21×16 cm
1769391
11009
324
Engravings
cca 1880 Jeanne d'Arc, 3 db acélmetszet, Goupil & Compagnie, 21×16,5 cm
1768810
11010
324
11000
Engravings
1702542
11011
324
Engravings
1867 Bakody Tivadar József (1825-1911) orvos, tanár kőnyomatos képe. Marastoni József munkája. / Lithographic image of Franz Melnitzky sculptor. 21x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF