Bernhard Kellermann: Ein Spaziergang in Japan. Berlin, 1920, Paul Cassirer, 272 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Contemporary half-leather-binding, in German language.
Johann Georg Jacobi: Sämtliche Werke. Erster Theil. Amsterdam, 1771, k.n.,173 p. Német nyelven. Kartonált papírkötés, festett lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel./ Paperbinding, in German language, with possessor name entry.