16288.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
József Jolán: A város peremén. A cÃmlapot Szecskó Tamás, az illusztrációkat Reich Károly rajzolta. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, hiányzó szennylappal, de belül jó állapotban.