16145.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
Magyar Remekírók 31 kötete. Bp.,1905-1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, alapvetően jó állapotban.