Magyar rajzolóművészek. Szerk.: Pérely Imre. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült borítóval és gerinccel.
Blaha Lujza emlékalbum. Blaha Luja élete és művészete. Kortársai, a jelenkor szinészei és drámaírói, Magyarország legkiválóbb irói és művészei közreműködésével szerkesztette Porzsolt Kálmán. Bp., 1926, Arany János ny. 240 p. Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben. A hátsó borítótábla kartonja, nagyon enyhén nedvességtől hullámos.
Palágyi Menyhért: Székely Bertalan és a festészet aesthetikája. Nemzeti Festészetünk I. Bp., 1910, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Dr. Kotsis Endre: A mezőgazdaság és a falu építészete. Bp.,1931, "Pátria". Első kiadás. Kiadói papírkötés, magánykönyvtári és régi bolti bélyegzéssel, névbejegyzéssel.
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.