15560.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Ramié, Georges: Ceramica di Picasso. Róma, 1974, Editori Riuniti. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.