2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel